Каталог матеріалів

Урок №29 для 5 класу із зарубіжної літератури за Н. Міляновською - Закони джунглів і цінності людського життя в оповіданнях Р. Кіплінга про Мауглі.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку зарубіжної літератури з використанням навчального посібника «Зарубіжна література» (підручник для 5 класу) Н. Міляновська

Урок № 29. Закони джунглів і цінності людського життя в оповіданнях Р. Кіплінга про Мауглі

Мета: знати, розуміти текст повісті-казки «Мауглі», формулювати тему, ідею, переказувати зміст прочитаного, характеризувати образи, тлумачити фальшиві та справжні цінності, розуміти сенс понять закони та правила; характеризувати позитивних і негативних персонажів, визначати їх риси характеру за вчинками; висловлювати власні враження, почуття від прочитаного тексту, своє ставлення до зображених у тексті людей, подій, ситуацій; розуміти ідейно-художні особливості повісті-казки.

Очікувані результати: знає, розуміє текст повісті-казки «Мауглі», може сформулювати тему, ідею, переказує зміст прочитаного, характеризує образи, тлумачить фальшиві та справжні цінності, розуміє сенс понять закони та правила; характеризує позитивних і негативних персонажів, визначає їх риси характеру за вчинками; висловлює власні враження, почуття від прочитаного тексту, своє ставлення до зображених у тексті людей, подій, ситуацій; розуміє ідейно-художні особливості повісті-казки.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Online завдання

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота з таблицею

Слайд 6. Бесіда за змістом твору

Слайд 7. Фронтальне опитування

Слайд 8. Робота з відео

Слайд 9. Бесіда

Слайд 10. Творче завдання

Слайд 11. Робота в групах.

Слайд 12. Письмове завдання

Слайд 13. Гімнастика для очей

Слайд 14-15. Вправа «Крісло автора»

Слайд 16-17. «Мозковий штурм»

Слайд 18-19. Фронтальне опитування

Слайд 20. Проблемне запитання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Кубик Блума

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні