Каталог матеріалів

Урок №29 з історії України для 7 класу. Я. Щупак, О.В. Бурлака та ін. - Українське суспільне життя на теренах України в ХІV–XV ст.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку історії України з використанням навчального посібника «Історія України» (підручник для 7 класу) Щупак І.Я., Бурлака О.В., Дрібниця В.В., Желіба О.В., Піскарьова І.О.

Урок №29. Українське суспільне життя на теренах України в ХІV–XV ст.

Мета: охарактеризувати соціальну структуру українського населення в XIV–XVI ст.; порівнювати становище тих чи інших верств населення; сприяти формуванню навичок самостійної роботи та критичного мислення учнів; продовжувати розвивати вміння складати таблиці, працювати з текстом, порівнювати, аналізувати, робити висновки, виховувати в учнів почуття патріотизму.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: назвати верстви населення та їхні особливості; описати життя шляхти, духовенства, міщан і селян; пояснити, як політичні зміни впливали на суспільство.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Фронтальна бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Розповідь вчителя.

Слайд 6. Робота з підручником. Практичне завдання

Слайд 7. Розповідь вчителя.

Слайд 8. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 9. Розповідь вчителя.

Слайд 10. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 11. Розповідь вчителя.

Слайд 12. Розповідь вчителя. Історичні подробиці.

Слайд 13. Бесіда.

Слайд 14. Робота з відео.

Слайд 15. Робота з ілюстрацією.

Слайд 16-17. Робота з історичним джерелом.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

Слайд 19. Розповідь вчителя.

Слайд 20. Розповідь вчителя. Історичні подробиці.

Слайд 21. Розповідь вчителя.

Слайд 22. Практичне завдання. «Діаграма Венна».

Слайд 23-25. Online завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 26. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні