Каталог матеріалів

Урок №29 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Воронцовою Т. В. - Стихійні лиха.

«____»___________20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Тетяна Воронцова, Володимир Пономаренко, Ірина Лаврентьєва, Олена Хомич для 5 класу за програмою НУШ

Урок №029. Стихійні лиха.

Мета: відпрацьовувати навички безпечної поведінки під час несприятливих погодних умов (грози, сильного вітру, повеней, паводків) та в разі потрапляння у зону підтоплення.

Очікувані результати: учні розпізнають стихійні лиха; упорядковують стихійні лиха за порами року і географічним розміщенням; називають небезпеки грози, сильного вітру, повені й паводків; демонструють вміння безпечної поведінки під час грози й підтоплення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна налаштування на урок. Вправа «Спіймай настрій».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Зворотний зв'язок.

Слайд 5. § 28. Стихійні лиха.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Робота з підручником.

Слайд 7. Кількість жертв стихійних лих у 1995–2015 рр.

Слайд 8. Перейдіть за QR-кодом і потренуйтеся розпізнавати та класифікувати стихійні лиха.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Слайд 10. Робота з підручником.

Слайд 11. Розгляньте мал. 96 і назвіть тих, хто наражається на небезпеку, ховаючись від грози. Поясніть свою думку. Перевірте себе за допомогою блок-схеми на с. 222.

Слайд 12. Перейдіть за QR-кодом і подивіться відео про грозу. Обговоріть, чому виникають грім і блискавка.

Слайд 13. Практичне завдання.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 15. Робота з підручником.

Слайд 16. Розгляньте мал. 97 і дайте відповіді на запитання.

Слайд 17. Перейдіть за QR-кодом і подивіться відео про повені.

Слайд 18. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 19. Робота з підручником.

Слайд 20. За допомогою блок-схеми на с. 225 і пам’ятки потренуйтеся правильно діяти в наведених нижче ситуаціях.

Слайд 21. Online завдання.

Підсумок

Слайд 22-24. Мозаїка завдань до теми.

Слайд 25. Оцініть свої досягнення.

Слайд 26. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні