Каталог матеріалів

Урок №29 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Шиян - Підприємливість.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 5 класу за програмою НУШ (2022-2023 н.р.).

Урок №029. Підприємливість.

Мета: ознайомити з основними поняттями теми; формувати якості підприємливої людини та вміння знаходити спільну мову з товаришами, висловлювати власну думку; поповнити словниковий запас новими словами; розвивати навчальні та соціальні навички: уважно слухати, коли говорять інші, розв’язувати власні проблеми за допомогою слів, пропонувати свої ідеї групі; виховувати взаємоповагу, толерантність, комунікабельність.

Очікувані результати: учень пояснює що таке підприємливість, мотивація, стиль життя, творчість; пояснює хто такі підприємці складає мапу думок щодо рис підприємливої людини; робить самоаналіз щодо власних рис підприємливої людини та прояву цих рис; аналізує моделі підприємливої поведінки; аналізує потенціал опанування різних видів діяльності; обмірковує альтернативні рішення стосовно свого здоров’я, безпеки і особистого добробуту в умовах вибору; аналізує і визначає різні аспекти способу життя, що приносять користь і задоволення (радість) для повноцінного життя; міркує щодо ефективних дій для реалізації короткострокових цілей для досягнення успіху та задоволення власних потреб і потреб інших осіб.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна налаштування на урок. Вправа «Спіймай настрій».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Вправа «Відкритий мікрофон».

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота з підручником.

Слайд 6-8. Словникова робота.

Слайд 9. Спробуй своїми словами пояснити, що таке підприємливість. Разом обговоріть.

Слайд 10. Запам'ятай!

Слайд 11. Рухлива вправа для очей.

Слайд 12. Учителька попросила п’ятикласників і п’ятикласниць подумати, які риси притаманні підприємливій людині. Вибери з довідки 8 таких рис і склади мапу думок.

Слайд 13. Що, на твою думку, означає слово “підприємець”? Обговоріть.

Слайд 14. Поміркуй, які риси та вміння підприємливої людини притаманні тобі. Подумай, як ти можеш застосувати їх для свого добробуту, добробуту родини, класу, школи. Заповни за зразком таблицю “Я — підприємлива людина” і долучи її до портфоліо.

Слайд 15. Як ти вважаєш, чи притаманна Іванкові підприємливість? Що про це свідчить?

Слайд 16. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 18. Чи мислить Іванко як підприємець? Обґрунтуй свою думку.

Слайд 19. Запам'ятай!

Підсумок

Слайд 20. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні