Каталог матеріалів

Урок №29 з всесвітньої історії для 7 класу. О. Пометун, Ю. Малієнко, О. Дудар - Середньовічні школи та університети.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Всесвітня історія» (підручник для 7 класу) О . І. Пометун, Ю. Б. Малієнко, О. В. Дудар

Урок №29. Середньовічні школи та університети. Життя середньовічного студента.

Мета: ознайомити учнів із розвитком освіти у Середньовіччі, з'ясувати особливості навчання у середньовічних школах і університетах, розкрити роль освіти в суспільному житті того часу. Дослідити, як навчалися студенти, які дисципліни вивчали та які традиції існували в університетах.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: пояснювати, як розвивалася освіта в середньовічній Європі; розрізняти типи навчальних закладів: монастирські, кафедральні, міські школи та університети; називати основні дисципліни, які вивчали середньовічні студенти; описувати життя студентів, їхні традиції, труднощі та особливості навчального процесу; аналізувати значення освіти в житті середньовічного суспільства та її вплив на сучасну систему навчання.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Online завдання

Слайд 5. Евристична бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Розповідь вчителя.

Слайд 7. Робота зі схемою.

Слайд 8. Робота з підручником.

Слайд 9-10. Розповідь вчителя.

Слайд 11. Робота зі схемою.

Слайд 12. Online завдання

Слайд 13. Робота з ілюстрацією. Бесіда.

Слайд 14. Розповідь вчителя.

Слайд 15. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 16. Письмове завдання.

Слайд 17-18. Робота з ілюстраціями.

Слайд 19. Робота з відео.

Слайд 20. Online завдання.

Слайд 21. Гімнастика для очей.

Слайд 22. Робота з підручником.

Слайд 23-25. Робота з історичним джерелом.

Слайд 26. Розповідь вчителя.

Слайд 27. Робота з відео.

Слайд 28. Online завдання.

Слайд 29. Метод «Мозковий штурм»

Слайд 30-31. Online завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32- 33. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні