Каталог матеріалів

Урок №29 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Н. Гущина - Моє коло спілкування. Спілкування та здоров’я. Вербальне та невербальне спілкування.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Гущина Н.І., Василашко І.П. для 5 класу за програмою НУШ

Урок №029. Моє коло спілкування. Спілкування та здоров’я. Вербальне та невербальне спілкування.

Мета: розглянути поняття ефективного спілкування, ознайомити учнів як спілкуватися вербально та невербально; як спілкуватися з дорослими; охарактеризувати межі кола спілкування, дослідити своє коло спілкування.

Очікувані результати: учень пояснює вплив спілкування на складники здоров’я, безпеки і добробуту; застосовує вербальні і невербальні засоби спілкування для конструктивної комунікації; розрізняє складники особистого простору (інтимний, соціальний, публічний), поважає свій і чужий особистий простір під час спілкування; виявляє чуйність до осіб, які потребують допомоги; прогнозує ризики комунікації у віртуальному середовищі.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Робота за підручником.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Дай відповіді на запитання.

Слайд 6. Словникова робота.

Слайд 7. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 8. Установи відповідність прикладів вербального та невербального спілкування.

Слайд 9. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 10. Гімнастика для очей.

Слайд 11. Ознайомся з інформацією про вміння спілкуватися.

Слайд 12. Дай відповіді на запитання.

Слайд 13. Проаналізуй наведені в таблиці стилі спілкування.

Слайд 14. Дай відповіді на запитання.

Слайд 15. Розіграйте ролі вчителя та учнів у запропонованих ситуаціях. Кілька разів змініть тон і поведінку з агресивної на пасивну та впевнену.

Слайд 16. Розіграйте ситуації, під час яких повчіться впевнено відповідати «Ні!» на неприйнятні пропозиції.

Слайд 17. Зробіть висновки.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Моє коло спілкування.

Слайд 20. Дай відповіді на запитання.

Слайд 21. Згадай і проаналізуй, із ким тобі доводиться спілкуватися протягом дня, тижня. Знайди місце кожного в колі твого спілкування.

Слайд 22. Досліди своє коло спілкування.

Підсумок

Слайд 23. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні