Каталог матеріалів

Урок №29 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Митці-професіонали

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №29 Митці-професіонали

Художні професії: художник, скульптор.

ХТД: ліплення котика (пластилін або солоне тісто)

Мета: ознайомити учнів із скульптурою як видом образотворчого мистецтва; удосконалювати вміння визначати форму окремих частин тіла тварини; розвивати творчі здібності, уяву, дрібну моторику рук; виховувати любов та бережливе ставлення до тварин.

Очікувані результати: здобувач освіти бере участь в обговоренні зразків круглої скульптури; фантазує, створює образи, передаючи об’ємну форму тварини; користується художніми засобами та матеріалами (пластилін, стеки).

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання

Обладнання: мультимедійний комплект, пластилін або солоне тісто, дощечка для ліплення, стеки.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтесь на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-5. Відгадайте загадки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд6-8. Слово вчителя

Слайд9-11. Матеріали, що використовують у скульптурі

Слайд12. Роздивіться скульптури котиків.

Слайд13. Поміркуйте.

Слайд14. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд15-16. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд17. Інструктаж. Правила роботи з пластиліном

Слайд18-19. Зліпіть з пластиліну або солоного тіста котика.

Слайд20. Послідовність виконання

Слайд21. Гімнастика для очей

Слайд22. Продемонструйте власні вироби

Підсумок

Слайд23. Знайди 10 відмінностей

Слайд24. Пригадайте.

Рефлексія

Слайд25. Рефлексія. Вправа «Скриньки настрою»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні