Каталог матеріалів

Урок №29 з образотворчого мистецтва для 7 класу. Л. Масол, О. Калініченко - Мистецтво і біологія: на шляху до діалогу

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Калініченко»

Урок №29. Мистецтво і біологія: на шляху до діалогу

Природа як джерело біонічної творчості.

До портретної галереї: Луїджі Колані. Едвін Генрі Ландсір

ХТД: Робота в групах. Створення ескізу транспорту для комп’ютерної відеогри: автомобіль, автобус, вантажівка, поїзд, корабель, літак, ракета, дрон тощо на основі біонічних форм (крокодил, черепаха, жук, птах, риба, рослина)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, папір, квілінг.

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Обговоріть.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-6. Слово вчителя

Слайд7. Обговоріть.

Слайд8. Об’єднайтеся в три групи.

Слайд9. Слово вчителя

Слайд10. Розгляньте твори О. Кваші.

Слайд11-14. До портретної галереї

Слайд15. Розгляньте роботи Едвіна Генрі Ландсіра.

Слайд16-17. Слово вчителя

Слайд18. Порівняйте особливості зображення собак у живописі, скульптурі, на світлині, в анімації.

Слайд19-24. Слово вчителя

Слайд25. До портретної галереї

Слайд26. Слово вчителя

Слайд27. Гімнастика для очей

  1. Практична діяльність учнів

Слайд28. Робота в групах. Створіть ескізи транспорту для комп’ютерної відеогри: автомобіль, автобус, вантажівка, поїзд, корабель, літак, ракета, дрон тощо на основі біонічних форм (крокодил, черепаха, жук, птах, риба, рослина).

Слайд29. Послідовність виконання

Слайд30. Продемонструйте власні роботи.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Мистецька скарбничка

Слайд32. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

  1. Підсумок

Слайд33. Самостійне дослідження, медіапошук

Слайд34. Фантазуємо, експериментуємо, діємо

  1. Рефлексія

Слайд35. Оціни роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні