Каталог матеріалів

Урок №29 для 3 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Ляльки-іграшки в житті та мистецтві. Лялька-мотанка. Зображення ляльки ЛОЛ-сюрпризу (кольорові олівці, фломас­тери)

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №29 Ляльки-іграшки в житті та мистецтві. Лялька-мотанка. Зображення ляльки ЛОЛ-сюрпризу (кольорові олівці, фломас­тери)

Мета: ознайомити учнів із видами народних іграшок; вчити зображати ляльку Лол за зразком або уявою; розвивати творчу та пізнавальну активність, асоціативно-образне мислення, уяву та фантазію; виховувати естетичне сприйняття навколишнього світу, забезпечити доброзичливу атмосферу, стимулювати розвиток допитливості.

Обладнання: мультимедійний комплект, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-5. Розгадайте ребус

Слайд6. Гра «Мікрофон»

Слайд7. Пограймо у гру. Якщо іграшка теплого кольору, плесніть у долоньки, холодного – тупніть ногами

Слайд8. Якщо іграшка теплого кольору, плесніть у долоньки, холодного – тупніть ногами

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд9. Якщо іграшка теплого кольору, плесніть у долоньки, холодного – тупніть ногами

Слайд10. Подивіться мультфільм. Поміркуйте, чому втекли іграшки від Маші?

Слайд11. Розповідь вчителя

Слайд12. Розгляньте світлини і розкажіть, які матеріали використовували для виготовлення народних іграшок

Слайд13-14. Розповідь вчителя

Слайд15-17. Лялька-мотанка - найдавніший оберіг, якому більше 5 тисяч років

Слайд18. Чим відрізняються сучасні іграшки від своїх попередників?

Слайд19. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд20-21. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд22. Намалюйте ляльку ЛОЛ-сюрприз (кольорові олівці, фломастери). Пофантазуйте, як її зробити з рухомими очима

Слайд23. Послідовність малювання ляльки ЛОЛ-сюрприз

Слайд24. Рухлива вправа

Підсумок

Слайд25. Продемонструйте власні малюнки

Слайд26. Поцікавтеся, які ляльки були у твоїх батьків, бабусь та дідусів, знайомих дорослих. Дослідіть, з чого їх було зроблено

Слайд27. Послухайте вірш «Найкраща іграшка»

Рефлексія

Слайд28. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего...

Слайд29. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні