Каталог матеріалів

Урок №28 для 5 класу з етики за О. Данилевською - Що можна прочитати в погляді. Міміка та жести.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Етика» з використанням навчального посібника О. Данилевська.

Урок №28. Що можна прочитати в погляді. Міміка та жести.

Мета: навчити учнів розуміти значення міміки та жестів у комунікації, зосереджувати увагу на погляді співрозмовника та інтерпретувати його вирази, ознайомити з класифікацією невербального спілкування, розвивати навички сприйняття невербальної мови, розвивати професійну компетентність, емоційний інтелект, критичне мислення, пізнавальні та комунікативні здібності, розвивати навички толерантного спілкування, вміння аргументувати свою точку зору, знаходити альтернативне рішення проблеми.

Очікувані результати: учні розуміють важливість міміки та жестів у комунікації, розвивають уміння зосереджувати увагу на погляді співрозмовника та інтерпретувати його вирази, покращують навички сприйняття невербальної мови та здатність розуміти її важливість у комунікації, розвивають емпатію та здатність до спілкування, що може допомогти учням у будь-якій сфері їхнього життя.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Робота в підручнику.

Слайд4. Дай відповіді на запитання.

Слайд5. Побесідуймо.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Як ти розумієш вислови?

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Представникам або представницям деяких народів Південної Європи, Латинської Америки, Сходу властиво доторкатися під час розмови на знак довіри до руки людини, з якою вони розмовляють.

Слайд10. У Китаї та Японії учасники бесіди здебільшого уникають прямого погляду.

Слайд11. У Франції, Італії пильно дивитися на співрозмовника є цілком ввічливим.

Слайд12. На острові Фіджі тамтешнє населення, щоб не зустрічатися поглядом із співрозмовником, навіть відвертається під час розмови.

Слайд13. Поміркуй.

Слайд14. Робота в підручнику.

Слайд15. Обговорення прочитаного.

Слайд16. Слово вчителя.

Слайд17.Гімнастика для очей.

Слайд18. Робота в підручнику.

Слайд19. Обговорення прочитаного.

Слайд20-21. Деякі правила "мови без слів"

Слайд22. Поміркуй, що означають міміка та жести?

Слайд23. Гра «Переконливий оповідач»

Слайд24. Як ти гадаєш..?

Слайд25. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Продовж речення.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні