Каталог матеріалів

Урок №28 для 4 класу з музичного мистецтва за О. Калініченко - Кольорове диво. Симфонія. Слухання: Л.Ревуцький. Симфонія №2 (3ч.) фрагменти.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №28. Кольорове диво. Симфонія. Слухання Л. Ревуцький. Симфонія №2 (3 ч.) фрагменти. Виконання «Де шукати кольори» муз. Г. Васіної, сл. Н. Бугай (с. 114-115). Концерт. Слухання М. Сильванський. Легкий концерт для фортепіано з оркестром (1, 3 частини). Розучування «Ми — нащадки козаків» муз. А. Олєйнікової, сл. І. Чайченко — розучування

Мета: навчати учнів відчувати зміну тембрів; пояснити залежність характеру музичних образів від тембру інструмента; розвивати уявлення учнів про широкий світ музичних інструментів та їх можливості; виховувати культуру слухання симфонічної музики.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. Л. Ревуцький. Симфонія № 2 (третя частина) (фрагменти).

Слайд5. Розкажи, чи почув/почула ти у симфонії знайомі мелодії.

Слайд6. Поміркуй, чому художниця назвала свою картину «Симфонія кольору».

Слайд7. Поміркуй, чому художниця назвала свою картину «Симфонія кольору».

Слайд8. Фізкультхвилинка.

Слайд9-10. Пригадаємо текст пісні «Де шукати кольори?».

Слайд11. Виконання пісні «Семеро гномів».

Слайд12. Пофантазуй із мелодіями відомих пісень, змінюючи їх темп і динаміку. Утвори кольорову симфонію.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні