Каталог матеріалів

Урок №28 для 3 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Гумор у мистецтві (продовження). Комікс. Створення комі­ксів до пісні «Грицю, Грицю, до роботи»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №28 Гумор у мистецтві (продовження). Комікс. Створення комі­ксів до пісні «Грицю, Грицю, до роботи»

Мета: ознайомити учнів із поняттям «Комікс»; формувати асоціативно - образне мислення; учити створювати комікси за образом людини з урахуванням її характерних рис емоційного стану; розвивати чуттєво-емоційне сприйняття, пізнавальну активність; уміння відчувати і бачити навколишній світ; виховувати дружні відносини, потребу у творчості.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Гра «Мікрофон»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4. Гумористичні картини захоплюють уяву, розважають, покращують настрій

Слайд5. Запам’ятайте!

Слайд6. Розгляньте картину, що вас здивувало?

Слайд7. Комічні історії іноді «ховаються» і в скульптурі. Наприклад, у Брюсселі є дотепний пам’ятник, що нагадує сценку з коміксу. Хлопчик, створюючи комікс, придумав фрази до цієї історії:

Слайд8. Розгляньте світлини, придумайте фрази до намальованих картинок у «хмарках», утворіть комікс

Слайд9. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд10-11. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд12. Пригадайте пісню про лінивого Гриця та повчіться утворювати комікси

Слайд13. Створіть комікс про лінивого Гриця з пісні

Слайд14. Послідовність створення коміксу про лінивого Гриця

Підсумок

Слайд15. Рухлива вправа

Слайд16. Продемонструйте власні малюнки

Слайд17. Прочитайте веселі комікси про Адель

Слайд18. Для створення коміксів ви можете користуватися онлайн-сервісом StoryboardThat

Рефлексія

Слайд19. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні