Каталог матеріалів

Урок №27 із зарубіжної літератури для 7 класу. Є. Волощук, О. Слободянюк - Жуль Верн. «П’ятнадцятирічний капітан»

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку зарубіжної літератури з використанням навчального посібника «Зарубіжна література» (підручник для 6 класу) Є. Волощук

Урок №27. ПЧ Жуль Верн. «П’ятнадцятирічний капітан»

Мета: ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом Жуля Верна, показати його внесок у створення жанру науково-пригодницького роману, новаторство письменника в поетизації романтики подорожей, величі науки й знань; розкрити особливості сюжету й композиції твору «П’ятнадцятирічний капітан»; сприяти формуванню в учнів кращих людських якостей, вміння критично оцінювати чужі й власні вчинки.

Очікувані результати: розуміє і відтворює зміст фрагментів роману «П’ятнадцятирічний капітан»; вибірково переказує зміст роману; вичерпно відповідає на запитання за змістом опрацьованих розділів; формулює запитання, щоб уточнити розуміння почутого та/або прочитаного художнього тексту/медіатексту; формулює висновки відповідно до поставленого завдання на основі аналізу опрацьованого тексту роману; складає та оформлює власне висловлення (щодо персонажів і подій) згідно з усталеними нормами; добирає доречні засоби мовної виразності для оформлення власного висловлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Online завдання

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 4. Слово вчителя. Очікувані результати

Слайд 5. Розповідь вчителя

Слайд 6. Online завдання

Слайд 7-9. Розповідь вчителя

Слайд 10. Online завдання

Слайд 11-12. Фронтальне опитування

Слайд 13. Гімнастика для очей

Слайд 14. Робота з аудіо

Слайд 15. Online завдання

Слайд 16. Бесіда

Слайд 17. Самооцінювання. Online завдання

Слайд 18. Бесіда

Слайд 19. Творче завдання

Слайд 20. Вправа «Крісло автора»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21-22. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні