Каталог матеріалів

Урок №27 для 2 класу з інформатики - Послідовність дій. Приклади послідовності дій у природі. Виконання послідовних дій. Пошук помилок в послідовності дій.

«___»__________ 20___ року

Урок №27. Послідовність дій. Приклади послідовності дій у природі. Виконання послідовних дій. Пошук помилок в послідовності дій.

Мета: познайомити з послідовністю дій, приклади послідовності дій у природі, виконанням послідовних дій та сприяти пошук помилок в послідовності дій; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Тип уроку:

  • засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

ІІІ. Актуалізація опорних знань

  • Повторення раніше вивченого матеріалу (Слайд7-8)
  1. Актуалізаційна вправа «Закінчи речення»
  • Команда – це …
  • … речення може бути командою
  • Виконавець – це …
  1. Визнач, яке речення є спонукальним, яке -розповідним, а яке - питальним.
  • а) Весна – чарівна пора року.
  • б) Скільки тобі років?
  • в) Бережно стався до книги!

Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

Фізкультхвилинка

А зараз, шановні діти давайте поглянемо на екран (слайд з фізкультхвилинкою) та попробуємо повторити всі ці дії які будуть нам демонструвати герої на екрані (відео фізкультхвилинка)

Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

  • Практична діяльність (Слайд27-28)

Виконання інтерактивних завдань

  • Релаксація

Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд29)
  1. Що таке алгоритм?
  2. Чому важливо, щоб він був правильний?
  3. Складіть алгоритм увімкнення комп’ютера, створення малюнку – зайчик.
Коментарі до даного матеріалу поки відсутні