Каталог матеріалів

Урок №27 для 5 класу з музичного мистецтва за О. Гайдамакою - Мистецтво через об’єктив камери

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Гайдамака, Н.А. Лємешева»

Урок №27. Мистецтво через об’єктив камери

Телебачення в житті людини. Можливості телебачення у відтворенні реальних подій. Телепрограми.

Сприймання: Онлайн трансляція концерту до Дня Незалежності України 24 серпня 2021 року (фрагмент).

Виконання: «Крок до зірок» (Музика Б. Мейн Вірші Л. Ніколенко).

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Поміркуйте.

Слайд4-5. Слово вчителя

Слайд6. Прогляньте: Онлайн-трансляція концерту до Дня Незалежності України 24 серпня 2021 року. (фрагмент)

Слайд7. Обговоріть.

Слайд8. Розгляньте зображення.

Слайд9. Поімпровізуйте та виконайте рухи до пісні. Руханка «Ми – молодь України»

Слайд10. Запам’ятайте!

Слайд11-14. Слово вчителя

Слайд15. Гімнастика для очей

Слайд16. Варіант 1. Створіть засобами пантоміми етюди-імпровізації: «Ведучий/ведуча теленовин», «Спортивний коментар», «Діджей/діджейка», «Репортаж з місця подій», «Телеглядач/телеглядачка в захваті».

Слайд17. Варіант 2 (робота в парах). Уявіть, що ви готуєте інтерв’ю з улюбленим співаком/співачкою, cпортсменом/спортсменкою, рідними дорослими, наприклад, бабусею/дідусем, однокласником/однокласницею тощо. Продумайте запитання.

Слайд18. Прослухайте пісню «Крок до зірок». Музика Б. Мейн Вірші Л. Ніколенко

Слайд19-20. Розучуємо пісню «Крок до зірок»

Слайд21. Виконуємо пісню «Крок до зірок»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд23-25. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд26. Рефлексія «5 пальців»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні