Каталог матеріалів

Урок №27 для 3 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Гумор у мистецтві. Шарж. Створення шаржу «Веселий шко­лярик» або «Весела школярочка» (кольорові олівці або флома­стери)

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №27 Гумор у мистецтві. Шарж. Створення шаржу «Веселий шко­лярик» або «Весела школярочка» (кольорові олівці або флома­стери)

Мета: ознайомити учнів із поняттям «Шарж»; формувати асоціативно - образне мислення; учити створювати образ людини з урахуванням її характерних рис емоційного стану; розвивати чуттєво-емоційне сприйняття, пізнавальну активність; уміння відчувати і бачити навколишній світ; виховувати дружні відносини, потребу у творчості.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3-5. Розгадайте ребус

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд6. Вправа «Асоціативний кущ». Які асоціації викликає слово «Гумор»?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд7. Поміркуйте

Слайд8-9. Розповідь вчителя

Слайд10. Розгляньте світлину. Що відбувається на картині? Які емоції виражають обличчя дітей? Чи можна назвати це зображення жартівливим? Чому?

Слайд11. Запам’ятайте!

Слайд12. Роздивіться шаржі, визначте, що саме в зображенні людини перебільшено

Слайд13. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

 

Слайд14-15. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд16. Створіть веселого школярика або школярочку (кольорові олівці або фломастери). Застосуйте прийоми перебільшення, притаманні шаржу

Слайд17. Послідовність малювання веселого школярика або школярочки

Слайд18. Рухлива вправа

Підсумок

Слайд19. Продемонструйте власні малюнки

Слайд20. Поміркуйте, на якій картині «звучить» героїчна музика,

 а на якій – жартівлива

Слайд21. Рефлексія «Загадкові листи»

Рефлексія

Слайд1. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего...

Слайд34. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні