Каталог матеріалів

Урок №27-28 для 4 класу з музичного мистецтва за Масол Л.М. - Мистецькі візерунки з теплих країв (продовження). Слухання: Микола Римський-Корсаков «Арія індійського гостя з опери «Садко».

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №27-28. Мистецькі візерунки з теплих країв (продовження). Слухання Микола Римський-Корсаков «Арія індійського гостя з опери «Садко». Індійський танець. Виконання «Зелене слоненя» (музика І. Кириліна, вірші О. Вратарьова)

Мета: ознайомитись із культурою Індії, вдосконалювати вміння сприймати та творчо інтерпретувати музичні твори, формувати культуру слухача; розвивати здібності аналізувати музичні твори, вдосконалювати вокально-хорові навички, заохочувати до музикування; виховувати емоційність виконання, ціннісне ставлення до музичної культури народів світу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. Микола Римський-Корсаков. Арія індійського гостя з опери «Садко» (фрагмент).

Слайд5. Індійський танець.

Слайд6. Яким ти уявляєш «індійського гостя»?

Слайд7. Які види мистецтв представлено на ілюстраціях?

Слайд8. Схарактеризуй костюми танцівників і танцівниць.

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Послухаємо пісню «Зелене слоненя».

Слайд11-14. Розучимо текст пісні «Зелене слоненя».

Слайд15. Виконання пісні «Зелене слоненя».

Слайд16. В індійському танці виконавець кожним своїм рухом, жестом, мімікою «веде розповідь». Положення рук і ніг, міміка та вираз обличчя мають своє значення. Наприклад, поєднані разом пальці рук означають дружбу.

Слайд17. Колективна гра «Малюємо пальцями літери». Потренуйтеся по черзі створювати слова. Інші учасники гри відгадують.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні