Каталог матеріалів

Урок №26 для 1 класу з дизайну і технологій за О. Волощенко - Великодні писанки. Робота з папером. Виготовлення великодньої аплікації за зразком.

 «____»___________ 20___ року

Конспект до уроку дизайн та технології з використанням навчального посібника «Я досліджую світ» авторів О. Волощенко, О. Козак, Г. Остапенко

Урок №26. Великодні писанки. Робота з папером. Виготовлення великодньої аплікації за зразком.

Очікувані результати: учень працює з ручними інструментами, дотримується безпечних прийомів праці та норм санітарії; виготовляє поетапно виріб за визначеною послідовністю; здійснює розмічання ліній на папері і картоні; дотримується послідовності виготовлення виробу з допомогою вчителя;

Мета: формування ключових та предметної проектно-технологічної компетентностей, необхідних для розв’язання життєвих проблем у взаємодії з іншими, культурного й національного самовираження. Виконання елементарних графічних зображень; читання інструкційних карток із зображеннями для поетапного виготовлення виробу.

Обладнання для учнів: ножиці, кольоровий папір, клей, картон, матеріали для оздоблення.

Обладнання для вчителя: зразок виробу, мультимедійне обладнання.

 

Хід уроку

Організація класу

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Мотивація навчальної діяльності

Актуалізація опорних знань

Слайд3. Правила безпеки на уроках дизайну та технологій.

Повідомлення теми і мети уроку

Засвоєння нових знань

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Дайте відповіді на запитання.

Слайд6. Відгадайте загадку.

Слайд7. Що таке писанка?

Слайд8. З давніх-давен українці розмальовували писанки. Прикрашали їх красивими візерунками, прадавніми знаками.

Слайд9. Розгляньте візерунки, якими прикрашені писанки.

Слайд10. Основні кольори на писанках :

Слайд11. Відеодемонстрація практичного змісту уроку.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13-14. Інструктажі.

Практична діяльність учнів

Слайд15. Демонстрація інструкційної картки. Робота за поданим планом.

Підсумок

Слайд16. Виставка робіт (фотосесія).

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні