Каталог матеріалів

Урок №26 із зарубіжної літератури для 7 класу. Є. Волощук, О. Слободянюк - Тема справжніх і хибних скарбів у романі «Острів скарбів».

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку зарубіжної літератури з використанням навчального посібника «Зарубіжна література» (підручник для 6 класу) Є. Волощук

Урок №26. Тема справжніх і хибних скарбів у романі «Острів скарбів»

Мета: ознайомити зі змістом роману «Острів скарбів»; порівняти літературний твір з його екранізаціями; прочитати епізоди художнього твору, звернути увагу на основні думки й факти, окремі висловлювання персонажів, що розкривають зміст ключових епізодів художнього твору; читати та переказувати зміст ключових епізодів та давати зв’язну відповідь на запитання щодо змісту прочитаних розділів, аргументуючи її цитатами та прикладами; визначати головну й другорядну інформацію в прочитаному художньому тексті; розвивати навички читання з елементами коментування, переказу та аналізу твору; розвивати образне мислення, уміння висловлювати власну думку й обґрунтовувати її, розвивати вміння аналізувати твори живопису.

Очікувані результати: розкриває порушені в художніх творах проблеми, емоційний стан літературних персонажів, їхню поведінку, учинки, риси характеру та взаємини з іншими героями; простежує зміни характеру літературних персонажів упродовж розвитку сюжету, наводить відповідні приклади та цитати; формулює висновки щодо гуманістичних цінностей, утверджуваних у творах та висловлює аргументовану оцінку, наводячи доречні цитати; зіставляє художні твори з ілюстраціями до них та / або з їхніми екранізаціями / мультфільмами; переказує зміст ключових епізодів та дає зв’язну відповідь на запитання щодо змісту прочитаних фрагментів роману «Острів скарбів», аргументуючи її цитатами та прикладами; визначає головну й другорядну інформацію в прочитаному художньому тексті; відтворює основні думки й факти, окремі висловлювання персонажів, що розкривають зміст ключових епізодів художнього твору; розкриває порушені в художніх творах проблеми; складає та оформлює власне висловлення (щодо персонажів і подій) згідно з усталеними нормами; добирає доречні засоби мовної виразності для оформлення власного висловлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Online завдання

Слайд 4. Вправа «Крісло автора»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Слово вчителя. Очікувані результати

Слайд 6. Online завдання

Слайд 7. Робота з ілюстраціями

Слайд 8. Практичне завдання. Робота в парах

Слайд 9. Робота в групах

Слайд 10. Вправа «Крісло автора»

Слайд 11. Гімнастика для очей

Слайд 12-13. Практичне завдання. Робота в парах

Слайд 14. Робота в групах

Слайд 15. Вправа «Крісло автора»

Слайд 16. Письмове завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17. Самооцінювання. Online завдання

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні