Каталог матеріалів

Урок №26 для 4 класу з музичного мистецтва за Масол Л.М. - Мистецькі візерунки з теплих країв. Ключові знаки. Слухання: Ревазо Лагідзе «Тбілісо»

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №26. Мистецькі візерунки з теплих країв. Ключові знаки. Слухання Ревазо Лагідзе «Тбілісо». Грузинські танці «Лезгінка», «Хорумі». Виконання «Курчатка» (музика Г. Гусейнлі, вірші Т. Муталібова)

Мета: ознайомитись з культурою Закавказзя, вдосконалювати вміння сприймати та творчо інтерпретувати музичні твори, формувати культуру слухача; розвивати здібності аналізувати музичні твори, вдосконалювати вокально-хорові навички, заохочувати до музикування; виховувати емоційність виконання, ціннісне ставлення до музичної культури народів світу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. Ревазо Лагідзе. «Тбілісо» (ансамбль «Басіані»).

Слайд5. Грузинські танці «Лезгінка», «Хорумі» (балет Сухішвілі).

Слайд6. Як звучить вокальний твір – одноголосно чи багатоголосно?

Слайд7. Чим займаються діти на картині грузинської художниці Ніно Чакветадзе? Чи однаковий у них настрій?

Слайд8. Фізкультхвилинка.

Слайд9. Послухаємо пісню «Курчатка» (музика Г. Гусейнлі, вірші Т. Муталлібова).

Слайд10-11. Розучимо текст пісні «Курчатка».

Слайд12. Виконання пісні «Курчатка».

Слайд13. Запам’ятай.

Слайд14. Виконуй виразні рухи під музику Тамар Еділашвілі «Майбутнє обираєш тільки ти».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні