Каталог матеріалів

Урок №26 для 4 класу з інформатики за Н. Морзе - Інструктаж з БЖД. Історія робототехніки. Способи створення роботів. Дослідження штучного інтелекту.

«___»__________ 20___ року

Урок №26. Історія робототехніки. Способи створення роботів. Дослідження штучного інтелекту

Очікувані результати: учні знають поняття «робот», «робототехніка», «штучний інтелект», «датчик», «контролер», «механізм», основні складові робота; розуміють, для чого призначені роботи; вміють наводити приклади сфер діяльності у яких використовують роботів; вільно використовують ці поняття у своєму мовленні.

Мета: з’ясувати значення понять «робот», «робототехніка», «штучний інтелект», «датчик», «контролер», «механізм»; знати основні складові робота, в яких сферах людської діяльності використовують роботів; вміти наводити приклади; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проєктор.

Хід уроку

І. Організаційний та мотиваційний етап

  • Привітання з класом

Вже пролунав шкільний дзвінок,

Покликав всіх нас на урок.

Рівненько стали. Все. Вже час,

Роботу починає клас.

За парти всілися зручненько,

Поклали руки всі гарненько.

Готові? Так.

А настрій як? Клас!

Тож успіх всіх чекає нас!

  • Повторення правил техніки безпеки
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні на уроці ми з вами:

  • з’ясуємо, навіщо людям роботи;
  • дізнаємось, якими є роботи і як їх створюють.
  • Інтелектуальна розминка

IІ. Актуалізація знань учнів

Демонстрація навчальних слайдів.

ІІІ. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил без­пеки та санітарно-гігієнічних норм.

ІV. Рефлексія й підсумок навчальної діяльності

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні