Каталог матеріалів

Урок №25 для 4 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Скандинавія – суворий і загадковий край. (Продовження) Створення безпредметної композиції з кіл і ліній

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №25 Скандинавія – суворий і загадковий край. (Продовження) Створення безпредметної композиції з кіл і ліній (штампування, гуаш). Передача у ній радісного настрою

Мета: продовжити знайомити учнів із мистецтвом Скандинавії; повторити «пейзаж» його різновиди, «фантастичний пейзаж»; ввести поняття «безпредметна композиція»; формувати уміння аналізувати художні твори; вчити створювати безпредметну композицію; розвивати уміння експериментувати зі знайомими техніками; формувати культурну компетентність.

Обладнання: мультимедійний комплект, папір, фарби, ємність для води, щіточки.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Вправа «Мікрофон».

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4-5. Розповідь вчителя.

Слайд6. Перегляньте роботи норвезького художника Гаральда Сольберга.

Слайд7. Дайте відповіді на запитання.

Слайд8-9. Розповідь вчителя.

Слайд10. Перегляньте роботи Хільми аф Клінт.

Слайд11. Порівняйте картини.

Слайд12. Розгляньте, як вправно Барвик користується аквареллю та гуашшю.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд14-15. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва.

Слайд16. Створіть безпредметну композицію з кіл і ліній (штампування, гуаш). Передайте у ній радісний настрій.

Слайд17. Послідовність виконання.

Підсумок

Слайд18. Гімнастика для очей.

Слайд19. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд20. У вільний час …

Рефлексія

Слайд21. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку LEGO.

Слайд22.. Створимо пірамідку нашого настрою.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні