Каталог матеріалів

Урок №25 для 2 класу музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Основні поняття: тембр, симфонічна казка, симфонічний оркестр, струнні музичні інструменти

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №25. Основні поняття тембр, симфонічна казка, симфонічний оркестр, струнні музичні інструменти, духові музичні інструменти (флейта); нота «ля» СМ С. Прокоф’єв симфонічна казка «Петрик і вовк» (теми Петрика і Пташки) ХТД «Зацвіла в долині…», муз. Я. Степового, сл. Т. Шевченка — розучування

Мета: ознайомити учнів із поняттями «тембр», «струнні», «духові інструменти» та «дерев'яні духові інструменти»; навчати учнів відчувати зміну тембрів; пояснити залежність характеру музичних образів від тембру інструмента. Розвивати уявлення учнів про широкий світ музичних інструментів та їх можливості. Виховувати культуру слухання симфонічної музики.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-6. Слово вчителя.

Слайд7. Запам’ятай.

Слайд8. С. Прокоф’єв. Симфонічна казка «Петрик і Вовк» (тема Петрика).

Слайд9. С. Прокоф’єв. Симфонічна казка «Петрик і Вовк» (тема Пташки).

Слайд10. Охарактеризуй тембр інструмента, який виконував тему Пташки.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12. Послухаємо пісню «Зацвіла в долині…» музика А. Філіпенка слова Т. Шевченка.

Слайд13. Ознайомимось з текстом пісні «Зацвіла в долині…» музика А. Філіпенка слова Т. Шевченка.

Слайд14. Виконання пісні «Зацвіла в долині…».

Слайд15. Запам’ятай.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні