Каталог матеріалів

Урок №25 для 2 класу образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Основні поняття: художники- анімалісти, форма птаха

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №25 Основні поняття: художники-анімалісти, форма птаха СМ: Зенг Ксяо Лянг «Чайки», фото птаха і схематичне зображення його форми. ХТД: зображення птаха, який радісно літає (акварель)

Мета: ознайомити учнів із будовою тіла птахів; навчити відтворю­вати характерні особливостей силуету птахів (тварин) у русі; розвивати вміння насолоджуватися творами образотворчого мистецтва, аналізувати їх; формувати естетичні почуття, смак; активізувати ініціативу учнів; прищеплювати зацікавленість творами образотворчого мистецтва; виховувати любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Гра «Мікрофон»

Слайд4. Гра «Асоціативний кущ» (які асоціації викликає слово «весна?)

Слайд5-8. Розгадайте ребус.

Слайд9-11. Відгадайте загадки та дізнайтеся, хто прилітає весною в Україну першими.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд12. Розповідь вчителя

Слайд13. Всі вони різняться і за формою, і за кольором! Світом птахів за­хоплюються і художники-анімалісти.

Слайд14. Розгляньте форму птаха. З яких частин вона складається?

Слайд15. Всі вони різняться і за формою, і за кольором! Світом птахів за­хоплюються і художники-анімалісти.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд17-18. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд19. Намалюйте птаха, який літає (акварель).

Слайд20. Послідовність малювання птаха, який літає.

Підсумок

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд23-26. Пригадайте, про яких птахів ідеться, коли кажуть «стукає, мов ... »; «співає, як ... »; «ступає, наче ... »; «крива, як ... ».

Рефлексія

Слайд27. Рефлексія «Загадкові листи»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні