Каталог матеріалів

Урок №25 музичного мистецтва для 6 класу за Л. Кондратовою - Мистецькі шедеври

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Г. Кондратова»

Урок №25. Мистецькі шедеври

Сприймання: Л. ван Бетховен. П’єса «До Елізи» (фортепіано), Л. ван Бетховен. П’єса «До Елізи» (сучасна обробка), Н. Паганіні. Каприс №24 (у виконанні заслуженого артиста України О. Криси), Н. Паганіні. Каприс № 24 (сучасна обробка).

Розучування: «Музика» (слова І. Боровик, музика Ю. Рожкова)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Поміркуйте.

Слайд4. Запам’ятайте.

Слайд5. Слово вчителя

Слайд6. Послухайте: Л. ван Бетховен. П’єса «До Елізи» (фортепіано).

Слайд7. Послухайте: Л. ван Бетховен. П’єса «До Елізи» (сучасна обробка).

Слайд8-9. Обговоріть.

Слайд10-12. Слово вчителя

Слайд13. Спробуйте відтворити мелодію п’єси «До Елізи» на віртуальному піаніно.

Слайд14-15. Слово вчителя

Слайд16. Запам’ятайте.

Слайд17. Послухайте: Н. Паганіні. Каприс № 24.

Слайд18. Обговоріть.

Слайд19. Запам’ятайте.

Слайд20-23. Слово вчителя

Слайд24. Послухайте: Н. Паганіні. Каприс № 24 (сучасна обробка).

Слайд25. Обговоріть.

Слайд26. Запам’ятайте.

Слайд27-28. Слово вчителя

Слайд29. Заграйте на віртуальній скрипці, намагаючись створити власну імпровізацію.

Слайд30-34. Слово вчителя

Слайд35. Дізнайтеся більше про особливості звучання скрипок італійських майстрів, скориставшись власним ґаджетом.

Слайд36. Гімнастика для очей

Слайд37. Послухайте пісню «Музика». Музика Юрія Рожкова Вірші Ігоря Боровика

Слайд38-39. Розучуємо пісню «Музика».

Слайд40. Виконуємо пісню «Музика».

Слайд41. Заспівай пісню під музичний супровід і покажи рукою рух мелодії.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд42. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд43. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд44. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні