Каталог матеріалів

Урок №24 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Воронцовою Т. В. - Спілкуємося з однолітками.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Тетяна Воронцова, Володимир Пономаренко, Ірина Лаврентьєва, Олена Хомич для 5 класу за програмою НУШ

Урок №024. Спілкуємося з однолітками.

Мета: ознайомити учнів з ознаками і перевагами справжньої дружби; сприяти встановленню у класному колективі дружньої атмосфери, запобіганню проявам насилля в учнівському середовищі.

Очікувані результати: учні називають ознаки та переваги справжньої дружби; знають ознаки булінгу та кібербулінгу; уміють протидіяти булінгу і кібербулінгу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-6. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 7. Зворотний зв'язок.

Слайд 8. § 23. Спілкуємося з однолітками.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 9. Робота з підручником.

Слайд 10. Розгляньте мал. 74, 75. Проведіть мозковий штурм «Справжній друг/Справжня подруга».

Слайд 11. Завантажте бланки за першим QR-кодом. Запишіть у них риси вашого ідеального друга / ідеальної подруги.

Слайд 12. Щоб мати друзів , треба й самому навчитися дружити. Завантажте за QR-кодом тест. Пройдіть його і перевірте, чи є ви хорошим другом чи хорошою подругою.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14-15. Робота з підручником.

Слайд 16. Перейдіть за QR-кодом, завантажте і роздрукуйте шаблони контуру людини. Намалюйте очі, рот, одяг, придумайте та запишіть ім’я. Потім згорніть його навпіл, зімніть. А тепер спробуйте відновити первісний вигляд своїх малюнків.

Слайд 17. Як реагувати на булінг.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18. Об’єднайтесь у чотири групи та змоделюйте ситуації.

Слайд 19. Практична робота.

Слайд 20. Гімнастика для очей.

Слайд 21. Робота з підручником.

Слайд 22. Перейдіть за QR-кодом і подивіться відео про кібербулінг. Обговоріть, що робити, коли вас ображають в інтернеті, поширюють плітки, ваші особисті фото чи відео?

Слайд 23. Тест «кібербулінг».

Слайд 24. Запам'ятай!

Підсумок

Слайд 25-27. Мозаїка завдань до теми.

Слайд 28. Оцініть свої досягнення.

Слайд 29. Інтерактивна вправа.

Слайд 30. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні