Каталог матеріалів

Урок №24-25 з геометрії для 7 класу. О. Істер - Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрія за підручником «Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 24-25. Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання. Тематична контрольна (діагностувальна) робота № 3.

Мета: закріпити і систематизувати знання з теми про перпендикулярні і паралельні прямі та їх властивості; вміння використовувати їх при розв’язуванні типових завдань; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні знають і вміють застосовувати властивості паралельних і перпендикулярних прямих при розв’язуванні задач.

Тип уроку: закріплення знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5- 25. Повторення теоретичного матеріалу.

Слайд 26-27. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 28-40. Виконання завдання 1-4 рівня. Самостійна робота.

Слайд 41. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 42-43. Завдання.

Один з кутів, що утворилися при перетині двох прямих, на 48° більший за інший. Знайдіть ці кути.

 Слайд 44. Завдання. Життєва математика. Розмістіть 6 точок на площині так, щоб кожні З з них були вершинами рівнобедреного трикутника?

Підсумок

Слайд 45. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 46. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 47. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні