Каталог матеріалів

Урок №24 для 4 класу з інформатики за М. Корнієнко - Інструктаж з БЖД. Відкриваємо секрети програмування. Анімація об’єктів. Встановлення тла. Розробка програми руху пейзажу

Урок №24. Відкриваємо секрети програмування. Анімація об’єктів. Встановлення тла. Розробка програми руху пейзажу з використанням технології прокручування

Очікувані результати: учні знають поняття «прокручування» (скролінг); знають, як створити анімацію в середовищі Скретч; вміють розробляти анімаційні проєкти.

Мета: актуалізувати знання учнів про алгоритми; пояснити значення поняття «прокручування» (скролінг); навчити створювати анімації в середовищі Скретч; розробляти анімаційні проєкти; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проєктор.

Хід уроку

І. Організаційний та мотиваційний етап

  • Привітання з класом

Всі сідайте тихо, діти,

Домовляймось не шуміти,

На уроці не дрімати,

А старанно працювати.

  • Повторення правил техніки безпеки
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні на уроці ми з вами:

  • з’ясуємо, як створювати анімацію в середовищі Скретч;
  • навчимося розробляти анімаційні проєкти.
  • Інтелектуальна розминка

IІ. Актуалізація знань учнів

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів.

ІV. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил без­пеки та санітарно-гігієнічних норм.

Рефлексія й підсумок навчальної діяльності

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні