Каталог матеріалів

Урок №23 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Шиян - Самопочуття.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 5 класу за програмою НУШ (2022-2023 н.р.).

Урок №023. Самопочуття.

Мета: продовжити формувати в учнів мотивації дбайливого ставлення до життя і здоров’я; розвивати уяву дітей про здоров’я, здоровий спосіб життя, його принципи, учити найпростішим діям у разі погіршення самопочуття; виховувати бажання берегти життя та здоров’я.

Очікувані результати: учень знає, що таке самопочуття та описує його; досліджує та обговорює чинники, що впливають на стан свого фізичного і морального здоров’я; виконує прості фізичні вправи для покращення самопочуття; визначає ознаки доброго і поганого самопочуття; розуміє, що робити, якщо погіршилося самопочуття.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Організація класу. Вправа «Чи все взяли на урок?».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Вправа «Відкритий мікрофон».

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота з підручником.

Слайд 6. Словникова робота.

Слайд 7. Оціни, яке в тебе зараз самопочуття.

Слайд 8. Соломія написала есе на тему “Добре самопочуття — це як?”. Прочитай його.

Слайд 9. Рухлива вправа для очей.

Слайд 10. Щоб поліпшити своє самопочуття просто зараз, разом виконайте кілька простих фізичних вправ.

Слайд 11. Що ти вважаєш найважливішим для підтримання гарного самопочуття? Обери відповідні записи і поясни свій вибір.

Слайд 12. Запиши в зошиті ознаки доброго і поганого самопочуття.

Слайд 13. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 14. Практичне завдання в групах.

Слайд 15. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 16. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 17. Запам'ятай!

Слайд 18. Робота в групах.

Підсумок

Слайд 19. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні