Каталог матеріалів

Урок №23 музичного мистецтва для 6 класу за Л. Кондратовою - Мистецтво скерцо та шаржу

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Г. Кондратова»

Урок №23. Мистецтво скерцо та шаржу

Сприймання: Ф. Шопен. Скерцо № 2, ci-бемоль мінор (фортепіано), Й. С. Бах. Скерцо («Жарт») з оркестрової сюїти №2 (для флейти і струнного оркестру), Й. С. Бах. Скерцо в інструментальному та вокальному виконанні (сучасна обробка), Ф. Шопен. Етюд до мінор («Революційний») опус 10, № 12 (фортепіано).

Розучування: «Весняна пісня» (слова Кр. Овербека, переклад

М. Познанської; музика В. А. Моцарта)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадайте.

Слайд4-8. Слово вчителя

Слайд9. Послухайте: Ф. Шопен. Скерцо № 2, сі-бемоль мінор (фортепіано).

Слайд10. Обговоріть.

Слайд11. Запам’ятайте.

Слайд12-16. Слово вчителя

Слайд17. Послухайте: Й. С. Бах. Скерцо («Жарт») з оркестрової сюїти №2

(для флейти і струнного оркестру).

Слайд18. Послухайте: Й. С. Бах. Скерцо в інструментальному та вокальному виконанні (сучасна обробка).

Слайд19. Обговоріть.

Слайд20-28. Слово вчителя

Слайд29. Запам’ятайте.

Слайд30. Слово вчителя

Слайд31. Послухайте: Ф. Шопен. Етюд до мінор («Революційний»), опус 10, № 12 (фортепіано).

Слайд32. Обговоріть.

Слайд33. Гімнастика для очей

Слайд34-35. Слово вчителя

Слайд36. Послухайте «Весняну пісню» (слова Кр. Овербека, переклад

М. Познанської; музика В. А. Моцарта).

Слайд37-38. Розучуємо «Весняну пісню».

Слайд39. Виконуємо «Весняну пісню».

Слайд40. Виконайте пісню разом з однокласниками хором під музичний супровід. Створіть танець-імпровізацію, у якому виразіть свій настрій.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд41. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд42. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд43. Оціни роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні