Каталог матеріалів

Урок №23 для 4 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Мандрівка до сонячної Італії та Іспанії. (Продовження) Передача енергії танцю теплими кольорами.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №23 Мандрівка до сонячної Італії та Іспанії. (Продовження) Передача енергії танцю теплими кольорами. Створення композиції «Запальний іспанський танець» (акварель)

Мета: познайомити учнів з культурою Іспанії; повторити колірне коло, контрастні кольори; ознайомити з теплими кольорами та утворенням їх відтінків; вчити створювати динамічну композицію; формувати культурну компетентність.

Обладнання: мультимедійний комплект, фарби, ємність для води, щіточки.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3-6. Розгадайте ребус, та дізнайтеся до якої країни ми вирушимо сьогодні.

Слайд7. Дайте відповіді на запитання.

Слайд8. Перегляньте відео, та дізнайтеся цікаві факти про цю країну.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд9-10. Розповідь вчителя.

Слайд11. Перегляньте відео іспанського танцю.

Слайд12. Дослідіть картини.

Слайд13. Пригадайте!

Слайд14-15. Запам’ятайте!

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд17-18. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва.

Слайд19. Створіть композицію «Запальний іспанський танець» (акварель). Спробуйте передати енергію танцю теплими кольорами.

Слайд20. Послідовність виконання.

Підсумок

Слайд21. Гімнастика для очей.

Слайд22. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд23. У вільну хвилинку…

Рефлексія

Слайд24. Рефлексія. Оцініть роботу за допомогою фразеологізмів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні