Каталог матеріалів

Урок №22 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Воронцовою Т. В. - Як відстояти себе.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Тетяна Воронцова, Володимир Пономаренко, Ірина Лаврентьєва, Олена Хомич для 5 класу за програмою НУШ

Урок №022. Як відстояти себе.

Мета: переконати учнів у перевагах упевненої поведінки порівняно з пасивною та агресивною. Надати змогу відпрацювати вміння розрізняти типи поведінки та відпрацювати навички упевненої поведінки.

Очікувані результати: учні розрізняють пасивну, агресивну й упевнену поведінку; називають вербальні і невербальні ознаки різних типів поведінки (слова, сила та інтонація голосу, міміка, жести, положення тіла); демонструють навички упевненої поведінки.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Зворотний зв'язок.

Слайд 5. § 21. Як відстояти себе.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Робота з підручником.

Слайд 7. Перейдіть за QR-кодом і подивіться відео про стилі спілкування. Обговоріть, як поводяться агресивні, пасивні та упевнені люди.

Слайд 8. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Слайд 10. Робота в групах.

Слайд 11. Вправа «Крісло автора».

Слайд 12. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 13. Перевірте, чи є асертивними. Для цього перейдіть за QR-кодом, завантажте бланк і виконайте завдання.

Слайд 14. Об’єднайтесь у пари та визначте наведені за QR-кодом ситуації, в яких діти поводяться асертивно.

Слайд 15. Об’єднайтесь у пари. Оберіть одну із ситуацій. Підготуйте і продемонструйте сценки про поведінку в заданій ситуації.

Підсумок

Слайд 16-18. Мозаїка завдань до теми.

Слайд 19. Оцініть свої досягнення.

Слайд 20. Online завдання.

Слайд 21. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні