Каталог матеріалів

Урок №22 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Шиян - Смачна та корисна їжа.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 5 класу за програмою НУШ (2022-2023 н.р.).

Урок №022. Смачна та корисна їжа.

Мета: пояснити учням необхідність вибору корисних для здоров'я продуктів і шкідливість переїдання; познайомити із традиційними національними стравами; навчити вибирати корисну для здоров'я їжу; виховувати естетичні смаки.

Очікувані результати: учень опитує однокласників та однокласниць, наскільки вони задоволені харчуванням у шкільній їдальні, і результати подає у вигляді діаграми оцінює за шкалою вигляд страв у шкільній їдальні; можливість вибору страв; сервірування столу; культура спілкування працівників їдальні бере інтерв’ю у працівників шкільної їдальні створює проєкт “ Їдальні у школах світу”; пояснює вибір власних альтернатив і рішень з огляду на вплив зовнішніх чинників; обирає продукти харчування, які приносять задоволення і користь для здоров’я.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Аутотренінг.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Вправа «Відкритий мікрофон».

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота з підручником.

Слайд 6. Біля входу до шкільної їдальні Тетяна й Володя побачили оголошення. Прочитай його і дай відповіді на запитання.

Слайд 7. Настя розпитала однокласників та однокласниць, чи задоволені вони харчуванням у шкільній їдальні. Результати опитування дівчинка подала у вигляді діаграми. Роздивись її.

Слайд 8. Рухлива вправа для очей.

Слайд 9. Практичне завдання додому.

Слайд 10. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 11. Обговоріть та оцініть за п’ятибальною шкалою.

Слайд 12. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 13. П’ятикласники та п’ятикласниці взяли інтерв’ю у працівників і працівниць шкільної їдальні. Ось які відповіді вони почули. Які могли бути запитання?

Слайд 14. Практичне завдання в групах.

Слайд 15. Чи було б вам цікаво довідатися, чим харчуються школярі на різних континентах? Об’єднайтеся у групи та підготуйте проєкт.

Підсумок

Слайд 16. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні