Каталог матеріалів

Урок №22 для 2 класу музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Основні поняття: мюзикл СМ: муз. А. Менкена, сл. Г. Ешмана мюзикл «Русалонька

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №22. Основні поняття мюзикл СМ муз. А. Менкена, сл. Г. Ешмана мюзикл «Русалонька» (пісня «Під морем») ХТД «Траляляй», муз. А. Улицької, сл. А. Качана — виконання; мф «Русалонька»

Мета: формувати знання жанру мюзикл, розглянути його види й особливості на прикладі казки-мюзиклу А. Менкена «Русалонька». Розвивати навички хорового співу, вміти порівнювати музично-театральні жанри (опера, балет, мюзикл). Виховувати ціннісне ставлення до жанру мультиплікаційних мюзиклів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Слово вчителя.

Слайд5. Музика А. Менкена, вірші Г. Ешмана. Мюзикл «Русалонька» (пісня «Під морем»).

Слайд6. Мультфільм «Русалонька» (1 серія).

Слайд7. Розкажи про свої враження від почутої музики.

Слайд8. Мюзикл «Русалонька».

Слайд9. Вибери слова, що характеризують музику кожного персонажа мюзиклу.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11-12. Повторимо текст пісні «Траляляй» музика А. Улицької, слова А. Качана.

Слайд13. Виконання пісні «Траляляй» із рухами.

Слайд14. Порівняй мюзикл-мультфільм і мюзикл-виставу.

Слайд15. Пригадай характер героїв мюзиклу і вигадай для кожного з них виразні рухи та жести відповідно до музики. Виконай їх під музичний супровід.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні