Каталог матеріалів

Урок №22 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Н. Гущина - Моє дозвілля. Добір одягу відповідно погодним умовам та активному відпочинку.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Гущина Н.І., Василашко І.П. для 5 класу за програмою НУШ

Урок №022. Моє дозвілля. Добір одягу відповідно погодним умовам та активному відпочинку. Харчування та питний режим під час активного відпочинку.

Мета: розширити знання учнів про пасивний і активний відпочинок; обговорити правила добору одягу відповідно погодним умовам та активному відпочинку; наголосити про харчування та питний режим під час активного відпочинку.

Очікувані результати: учень виявляє зацікавлення до тривалої систематичної діяльності (хобі, спорт) та наполегливість у досягненні мети; аналізує негативний вплив недотримання правил/інструкцій безпечної поведінки на збереження життя і здоров’я; обґрунтовує необхідність уникнення місць підвищеної небезпеки; розпізнає приклади поведінки, дружньої до навколишнього середовища; обирає продукти харчування, способи проведення дозвілля, відповідний одяг тощо, які приносять задоволення і користь для здоров’я, безпеки і добробуту; аналізує вибір свій та інших осіб з урахуванням користі і задоволення (радості) для здорового, безпечного життя; моделює ситуацію надання першої долікарської допомоги в разі травматизму чи поганого самопочуття; здатний викликати необхідні рятувальні служби, повідомляючи відповідно до ситуації необхідну інформацію.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Аутотренінг.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Вправа на знайомство.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота з підручником.

Слайд 6. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Слайд 8. Відповідно до рекомендацій обери одяг і взуття для запропонованих ситуацій. Свій вибір обґрунтуй.

Слайд 9. Пошукове завдання.

Слайд 10. Розглянь світлину. Поясни, для чого призначені засоби безпеки.

Слайд 11. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 12. Установи відповідність між можливими травмами та необхідними діями посильної допомоги, об’єднавши в пари числа та букви. Дії, які ти обиратимеш, можуть повторюватися.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 14. Розглянь інфографіку. Перевір свої знання та навички. Поміркуй, яких правил необхідно дотримуватися, щоб активний відпочинок був безпечним та здоровим.

Слайд 15. Дай відповіді на запитання.

Слайд 16. Online завдання.

Підсумок

Слайд 17. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні