Каталог матеріалів

Урок №22 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Ляльковий театр. Актори-ляльководи. Світлини театральних ляльок.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №22 Ляльковий театр. Актори-ляльководи.

Світлини театральних ляльок.

Ліплення з пластиліну одного з персонажів казки «Плескачик».

Гра-вигадка: придумати іншу кінцівку казки про колобка

Мета: поглиблювати знання учнів про театр; ознайомити учнів із персонажами лялькового театру; формувати розуміння виразності лялькового персонажа; формувати вміння роботи із пластиліном; розвивати уяву, акуратність і точність під час виконання завдання; виховувати працелюбність і повагу до праці художника.

Обладнання: мультимедійний комплект, пластилін, дошка для ліплення, стек.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Пригадайте, як називається театр, де головними героями вистави є ляльки

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 Слайд4. Чи знаєте ви як називаються актори, які керують ляльками?

Слайд5. Розгляньте ляльки. Героями яких казок вони можуть бути?

Слайд6. Поміркуй

Слайд7-9. Послухайте вірш та здогадайтеся, героїв з якої казки ми будемо створювати

Слайд10-11. Пригадайте, кого на своєму шляху зустрів Плескачик? Оберіть

Слайд12. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд13-14. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд15. Послідовність ліплення Плескачика (Колобка)

Слайд16. Послідовність ліплення Зайчика

Слайд17. Послідовність ліплення Лисички

Слайд18. Оберіть героя та зліпіть його із пластиліну

Слайд19. Рухлива вправа

Підсумок

Слайд20. Продемонструйте власні вироби

Слайд21. Спробуйте розіграти уривок казки «Плескачик»

Рефлексія

Слайд22. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего...

Слайд23. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні