Каталог матеріалів

Урок №22 для 5 класу інтегрованого курсу "Довкілля" за О. Григоровичем - Космічні мандри. Дослідження Сонячної системи.

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Довкілля» 5-6 класи (інтегрований курс) за модельною навчальною програмою (авт. Григорович О.В.)

 

Урок №22. Космічні мандри. Дослідження Сонячної системи.

Мета:

навчальна: Ознайомити дітей з історією космічних досліджень; поміркувати, навіщо люди досліджують космос; з’ясувати, як сучасні науковці та космонавти вивчають космос; вдосконалювати навички математичних обчисленнях;

розвиваюча: формувати і розвивати ключові компетентності учнів, зокрема навчальну, соціальну, загальнокультурну, ІКТ-компетентність; розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, порівнювати та узагальнювати, робити висновки;

виховна: продовжувати формувати уявлення про природознавство як про навчальний предмет; розвивати інтерес до вивчення природничих наук; формувати інтерес до вивчення хімії, фізики, біології; виховувати естетичне сприймання природного середовища, виховувати прагнення досліджувати навколишній світ.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна настанова – «РОЖЕВІ ОКУЛЯРИ».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота з підручником.

Слайд 6. Підсумовуємо прочитане.

Слайд 7. Вправа для очей.

Слайд 8. Робота з підручником.

Слайд 9. Запам’ятай!

Слайд 10. День космонавтики.

Слайд 11. Розв’яжіть задачу.

Слайд 12. Робота з підручником.

Слайд 13. Підсумовуємо прочитане.

Слайд 14. Перегляд відео «50 років тому перша людина ступила на Місяць. Ось як це було».

Слайд 15. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 16. Позначте ОДНУ правильну відповідь.

Слайд 17-18. Дослідження планет.

Слайд 19. Установіть відповідність між подією та датою, коли вона відбулася.

Слайд 20. У наведеному рядку прізвищ позначте ЗАЙВЕ.

Слайд 21. Online вправа.

Слайд 22. Перевір себе.

Підсумок

Слайд 23. Коротко про головне.

Слайд 24. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 25. Рефлексія «Настрій уроку».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні