Каталог матеріалів

Урок №22 з образотворчого мистецтва для 2 класу за Масол, Л. М. - Космічна подорож

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №22 Космічна подорож

Образи космосу в образотворчому мистецтві.

Вправа. Розбіл та затемнення кольору

ХТД: Створення космічного пейзажу з використанням техніки розбілу чи затемнення та набризку (гуаш, пензлик та зубна щітка)

Мета: ознайомити учнів із поняттями «Фантастичний» та «Реалістичний образи»; пригадати, як зробити колір темнішим та світлішим; закріпити навички малювання пейзажу, знаходити кольорові рішення; поглибити знання учнів про космос; розвивати фантазію, творчу уяву, окомір, почуття композиції; формувати художній смак при добірці кольорів; виховувати спостережливість, здатність до естетичного осмислення та відтворення власних творчих ідей

Очікувані результати: здобувач освіти розрізняє «фантастичний» та «реалістичний образи»; знає як зробити колір темнішим та світлішим; вміє знаходити кольорові рішення; бере участь в обговоренні творів мистецтва, описує власні враження.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Вправа «Мікрофон»

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4-5. Слово вчителя

Слайд6-7. Запам’ятайте

Слайд8. Рухлива вправа

Слайд9. Слово вчителя

Слайд10. Розгляньте картини.

Слайд11. Розгляньте картину.

Слайд12. Фізкультхвилинка

  1. Практична діяльність учнів

Слайд13-14. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд15. Пригадайте, як можна затемнити зображення чи зробити його світлішим, використавши білу та чорну гуаш.

Слайд16. Подивіться, як у техніці набризку можна створити зоряне небо.

Слайд17. Створіть космічний пейзаж. Використовуйте техніки розбілу чи затемнення та набризку (гуаш, пензлик та зубна щітка).

Слайд18. Послідовність виконання

Слайд19. Гімнастика для очей

Слайд20. Продемонструйте власні малюнки

  1. Підсумок

Слайд21. На дозвіллі …

  1. Рефлексія

Слайд22. Вправа «Все в твоїх руках»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні