Каталог матеріалів

Урок №22 для 10-11 класу з інформатики по модулю «Комп’ютерна анімація» - Інструктаж з БЖД. Створення анімованого банера для веб-сторінок. Зміна тексту та зображень в анімованому банері.

«___»__________ 20___ року

Урок №22. Створення анімованого банера для веб-сторінок. Зміна тексту та зображень в анімованому банері.

Мета: ознайомити учнів із створенням банера для веб-сторінок у растровому графічному редакторі GIMP. Забезпечити якість вивчення нового матеріалу. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні на уроці ми навчимось створювати банери для веб-сторінок у растровому графічному редакторі GIMP.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

Проходячи на вулиці, ми бачимо багато реклам (банерів). Дайте відповідь, що ж таке банер? За допомогою, яких програм його можна створити?

ІІІ. Актуалізація опорних знань (Слайд 3)

  1. Яким чином можна об’єднати шари у GIMP?
  2. Для чого використовують інструмент Вільне виділення?
  3. Які ефекти анімації у GIMP Вам відомі?
  4. Для чого використовують команду Інвертувати?
  5. Яким чином можна оптимізувати зображення?
  6. Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя. (Слайд 4-20)

Фізкультхвилинка

VІ. Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок

Практичне завдання (Слайд 21)

Слайд 22. Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VIІ. Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд 23)
  1. Що таке банер?
  2. Що називають форматом банеру?
  3. Де застосовують банери?
  4. Які види банерів Вам відомі?
  5. Назвіть основні вимоги до банерів.
  6. Які основні задачі банерів?

VIІІ. Домашнє завдання

Опрацювати конспект.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні