Каталог матеріалів

Урок №22 з музичного мистецтва для 6 класу. О. Гайдамака, Н. Лємєшева - Герої міфів у мистецтві (продовження) (с. 82-83)

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Гайдамака, Н.А. Лємешева»

Урок №22. Герої міфів у мистецтві (продовження)

Малюнок аніме міфічних персонажів народів Далекого Сходу графічними матеріалами (кольорові олівці, фломастери, аніме-маркери тощо)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, кольорові олівці, фломастери, аніме-маркери тощо.

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  3. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадайте

Слайд4-6. Слово вчителя

Слайд7. Схарактеризуйте художні образи давніх китайських богів.

Слайд8. Поміркуйте за художнім твором, як давні китайці уявляли створення світу.

Слайд9-11. Слово вчителя

Слайд12. Запам’ятайте.

Слайд13. Порівняйте композиції та художні образи китайської богині, повелительки драконів Нюйви, створені давнім і сучасними митцями.

Слайд14. Слово вчителя

Слайд15. Пригадайте відомі вам аніме. Поділіться з друзями їх сюжетами.

Слайд16. Гімнастика для очей

  1. Практична діяльність учнів

Слайд17-18. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд19-20. Намалюйте аніме міфічних персонажів народів Далекого Сходу графічними матеріалами (кольорові олівці, фломастери, аніме-маркери тощо).

Слайд210. Послідовність виконання

Слайд22. Продемонструйте власні роботи.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Підсумовуємо вивчене.

  1. Підсумок

Слайд24. На дозвіллі …

  1. Рефлексія

Слайд25. Рефлексійна мішень. «Влуч» цеглинкою LEGO в мішень та оціни урок.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні