Каталог матеріалів

Урок №22 з історії України та всесвітньої історії для 6 класу за І. Щупак, О. Бурлака - Цивілізаційні центри Стародавнього Сходу в часі і просторі. Давні Індія та Китай

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) І. Щупак

Урок №22. Цивілізаційні центри Стародавнього Сходу в часі і просторі. Давні Індія та Китай

Мета: сформувати уявлення в здобувачів освіти про природно-кліматичні умови і географічне положення Індії, час формування Індської (Хараппської) та Ведійської цивілізацій, утворення держави Маур’їв; сформувати уявлення в здобувачів освіти про природно-кліматичні умови і географічне положення Китаю, господарську діяльність місцевого населення, час формування імперії Цінь та династії Хань; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; математична компетентність; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; інформаційно-цифрова компетентність; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати уміння сконцентруватися, слухати інших, співпереживати.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: знати час формування індійської цивілізації; пам’ятки культури індійської (Мохенджо-Даро) цивілізаціЇ; вміти показати на карті територіальні межі індійської цивілізації, долини річок Інд та Ганг; знати час формування китайської цивілізації; вміти показати на карті територіальні межі китайської цивілізації, долини річок Хуанхе та Янцзи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Фронтальна бесіда

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 4. Слово вчителя

Слайд 5. Практичне завдання. Робота з підручником

Слайд 6. Робота з термінами і поняттями

Слайд 7. Робота з картою

Слайд 8. Робота в групах

Слайд 9. Вправа «Крісло автора»

Слайд 10. Гімнастика для очей

Слайд 11. Робота з картою

Слайд 12. Робота в групах

Слайд 13. Вправа «Крісло автора»

Слайд 14. Робота в групах

Слайд 15-16. Робота з картою

Слайд 17. Робота в парах. Творче завдання

Слайд 18. Вправа «Крісло автора»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Online завдання

Слайд 20. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні