Каталог матеріалів

Урок №21 з української літератури для 6 класу за В.Заболотним - Урок виразного читання. Конкурс декламаторів поезії

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української літератури за підручником «Українська література». Автори: В. Заболотний, О. Заболотний, О. Слоньовська, І. Ярмульська. (2023) для 6 класу за програмою НУШ.

 

Урок №21. Урок виразного читання. Конкурс декламаторів поезії

Мета: узагальнити з учнями вивчений протягом теми матеріал, вчити читати ліричні твори відповідно до мети читання та інтонаційних особливостей, складати партитуру тексту, визначати інтонаційне забарвлення ліричних творів, визначати використані художні засоби та аналізувати їхню роль у тексті, висловлювати свою думку та толерантно ставитись до думок однокласників;

Очікувані результати: читає поетичні твори відповідно до мети читання та інтонаційних особливостей; визначає основні мотиви поезій; характеризує емоційний стан ліричного героя; проводить паралелі між образами і явищами, зображеними в тексті, і власним життєвим досвідом; визначає основні мотиви поезій; висловлює своє ставлення до думок інших, зважаючи на неповноту або суперечливість почутої інформації; створює письмові тексти визначених типів, стилів і жанрів, зважаючи на мету, адресата, власний життєвий досвід; аналізує зміст написаного з погляду цілісності та повноти викладу;

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

ІІ. Основна частина

Слайд 6. Узагальнення вивченого в розділі «Поетичний дивосвіт».

Слайд 7. Актуалізація опорних знань. Інтерактивне завдання.

Слайди 8-9. Узагальнємо вивчене.

Слайд 10. Самооцінювання.

Слайд 11. Гімнастика для очей.

Слайд 12. Конкурс декламаторів поезії.

Слайд 13. Підготуйся до виразного читання.

Слайд 14. Складання партитури тексту.

ІІІ. Заключна частина

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 15. Малюнкова рефлексія.

Домашнє завдання

Слайд 16. Пояснення домашнього завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні