Каталог матеріалів

Урок №21 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 7 класу. Автори: О. Шиян та ін. - Розвиток корисних умінь і звичок

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б.

Урок №21. Розвиток корисних умінь і звичок.

Мета: формування в учнів навичок самоконтролю, організованості та самоорганізації.

Розвиток відповідальності за власні дії та поведінку.

Сприяння усвідомленню значення корисних звичок для здоров'я, навчання та особистісного зростання.

Мотивація учнів до впровадження позитивних змін у повсякденному житті.

Виховання дисципліни та наполегливості у досягненні цілей. Створити позитивне середовище для розвитку навичок, що матимуть тривалий вплив на успіх учнів у різних сферах життя.

Очікуванні результати: учні зрозуміють значення корисних звичок для особистісного розвитку та здоров'я.

Усвідомлять, як формуються звички і чому важлива регулярність у їх розвитку.

Формування навичок:

Учні навчаться планувати свій час та ставити реалістичні цілі.

Зможуть створити особистий план розвитку нової корисної звички.

Поведінкові зміни:

Учні почнуть практикувати хоча б одну нову корисну звичку (наприклад, щоденне читання, фізичні вправи, здорове харчування).

Стануть більш відповідальними та організованими у повсякденній діяльності.

Розвиток мотивації та самоорганізації:

Учні будуть мотивовані до подальшого саморозвитку та вдосконалення.

Зрозуміють, що успіх у навчанні та житті залежить від їхніх зусиль і рішень.

Виховання позитивного мислення:

В учнів сформується установка на поступове вдосконалення, розвиток наполегливості та терплячість у досягненні цілей.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Запам’ятай.

Слайд4. Побесідуймо.

Слайд5-6. Запам’ятай.

Слайд7-9. Словничок.

Слайд10. Робота з підручником.

Слай11. Шлях до корисної звички.

Слайд12-13. Словничок.

Слайд14. Робота з підручником.

Слайд15. Формування звичок може відбуватися.

Слайд16. Перегляд відео.

Слайд17. Визначте, які вислови щодо звичок є правильними, а які — ні.

Слайд18. Робота з підручником.

Слайд19. Гімнастика ля очей.

Слайд20. Запам’ятай.

Слайд21. Слово вчителя.

Слайд22-25. Варіант алгоритму формування корисних звичок.

Слайд26. Слово вчителя.

Слайд27. Робота з підручником.

Слайд28. Проаналізуйте ситуацію. Які результати таких звичок можуть бути? Змоделюйте ситуацію, у якій Микола призначив Ганні зустріч. Припустіть, що відбуватиметься. Зробіть висновки.

Слайд29-31. Прочитайте висловлювання щодо звичок. Чи згодні ви з ними? Поясніть свою думку. Яку фразу про звички ви самі могли б запропонувати?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні