Каталог матеріалів

Урок №21 з музичного мистецтва для 7 класу за Л. Кондратовою - Популярне в сучасності

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Кондратова»

Урок №21. Популярне в сучасності

СММ: М. Джексон. «They Don't Care About Us». П. Каас. «Mon Meс Moi», «D’Allemagne». А. Челентано. «Confessa», «Soli». Л. Фабіан. «Je t'aime». С. Ротару. «Червона рута». Тіна Кароль. «Україна — це ти». Джамала. «Крила». О. Пономарьов, DZIDZIO, А. Пивоваров, ALEKSEEV. «Чому».

ХДТ: «Червона рута» (слова і музика В. Івасюка)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Обговоріть.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-9. Слово вчителя

Слайд10-13. Ознайомимось ближче з деякими попзірками минулого й сучасності.

Слайд14. Послухайте: М. Джексон. «They Don't Care About Us» (у викоанні М. Джексона).

Слайд15. Послухайте: Д. Барбелів’єн, Ф. Бернгайм. «Mon Meс Moi» (У виконанні П. Каас).

Слайд16. Послухайте: Д. Барбелів’єн, Ф. Бернгайм. «D’Allemagne» (У виконанні П. Каас).

Слайд17. Послухайте: Дж. Могол, Дж. Белл. «Confessa» (у виконанні       А. Челентано).

Слайд18. Послухайте: К. Мінеллоно, Т. Кутуньо «Soli» (у виконанні        А. Челентано).

Слайд19. Послухайте: Л. Фабіан, Р. Еллісон «Je t'aime» (у виконанні         Л. Фабіан).

Слайд20. Гімнастика для очей

Слайд21. Слово вчителя

Слайд22. Послухайте: слова і музика В. Івасюка. «Червона рута» (у виконанні С. Ротару).

Слайд23. Обговоріть.

Слайд24-25. Слово вчителя

Слайд26. Послухайте: слова М. Бровченка і Тіни Кароль, музика Тіни кароль. «Україна — це ти» (у виконанні Тіни Кароль та учасників шоу «Голос. Діти»).

Слайд27. Послухайте: слова Т. Мілімко, С. Джамаладінової. «Крила» (у виконанні Джамали).

Слайд28. Послухайте: слова і музика О. Пономарьова «Чому» (у виконанні О. Пономарьова, DZIDZIO, А. Пивоварова, ALEKSEEVа.)

Слайд29. Обговоріть.

Слайд30. Об’єднайтесь у шість груп і розгляньте світлини. Виберіть когось із зображених виконавців і підготуйте інформацію про творчий шлях цієї людини, скориставшись додатковими джерелами.

Слайд31-32. Розучуємо пісню «Червона рута».

Слайд33. Виконуємо пісню «Червона рута».

Слайд34. Слово вчителя. Гра «Я – диригент/диригентка»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд35. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд36. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд37. Оцініть роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні