Каталог матеріалів

Урок №21 для 1 класу з дизайну і технологій за Т. Воронцовою - Перегони на реактивних машинках. Створення реактивного двигуна для моделей автомобілів на основі повітряних кульок.

«____»___________ 20___ року

Конспект до уроку дизайн та технології за підручником "Я досліджую світ". Авторів: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич, І. В. Гарбузюк, Н. В. Андрук, К. С. Василенко.

Урок №21. Перегони на реактивних машинках. Створення реактивного двигуна для моделей автомобілів на основі повітряних кульок.

Очікувані результати: учень працює з ручними інструментами, дотримується безпечних прийомів праці та норм санітарії; виготовляє поетапно виріб за визначеною послідовністю; здійснює розмічання ліній на папері; дотримується послідовності виготовлення виробу з допомогою вчителя;

Мета: формування ключових та предметної проектно-технологічної компетентностей, необхідних для розв’язання життєвих проблем у взаємодії з іншими, культурного й національного самовираження. Виконання елементарних графічних зображень; читання інструкційних карток із зображеннями для поетапного виготовлення виробу.

Обладнання для учнів: невеликі іграшкові автомобілі, коктейльні трубочки, канцелярські гумки, скотч, повітряні кульки.

Обладнання для вчителя: зразок готового виробу, мультимедійне обладнання.

Хід уроку

Організація класу

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Мотивація навчальної діяльності

Слайд2.  Прослухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

Актуалізація опорних знань

Слайд3. Пригадайте правила безпеки на уроках дизайну та технологій.

Повідомлення теми і мети уроку

Слайд4. Гра «Мікрофон».

Засвоєння нових знань

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5-7. Відгадайте загадку і назвіть громадський транспорт.

Слайд8. Перегляньте Азбуку безпеки на дорозі тітоньки Сови.

Слайд9. Гра «Впізнай знак».

Слайд10. Вправа «Інтерв’ю».

Слайд11. Розповідь вчителя.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд13. Створюємо реактивний двигун.

Слайд14. Відеодемонстрація практичного змісту уроку.

Слайд15. Демонстрація інструкційної картки. Робота за поданим планом.

Слайд16. Гімнастика для очей.

Демонстрація виробів

Слайд17. Виставка робіт (фотосесія).

Підсумок

Слайд18. Влаштуйте перегони!

Рефлексія

Слайд19. Рефлексія «Світлофор настрою». Перейдіть дорогу, використавши пропуск у вигляді цеглинки LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні