Каталог матеріалів

Урок №21 для 5 класу з музичного мистецтва за О. Гайдамакою - Мистецтво перевтілень і дизайн

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Гайдамака, Н.А. Лємешева»

Урок №21. Мистецтво перевтілень і дизайн

Театр –мистецтво перевтілення, акторської гри. Сценічна мова.

Сприймання: Іван Франко. Вистава для дітей «Лис Микита» («Перший театр» у Львові, фрагмент), М/ф «Лис Микита». Пісня мисливців

Виконання: «Мелодія добра» (Музика і вірші Н. Май).

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Поміркуйте.

Слайд4-5. Слово вчителя

Слайд6. Розгляньте картини.

Слайд7. Слово вчителя

Слайд8. Прогляньте: Іван Франко. Вистава для дітей «Лис Микита» («Перший театр» у Львові, фрагмент).

Слайд9. Обговоріть.

Слайд10. Поміркуйте, до якого виду театру належить ця вистава. Поясніть свій вибір.

Слайд11-12. Театральна грамота

Слайд13. Перевтільтеся в Лиса Микиту й висловіть цю фразу з різними інтонаціями: гучно й гордовито; хитро й крадькома; здивовано; зі злістю. Або запропонуйте іншу.

Слайд14. Прогляньте: М/ф «Лис Микита». Пісня мисливців. Уявіть себе диригентом, виконуйте під музику диригентські рухи в розмірі 4/4.

Слайд15. Обговоріть.

Слайд16. Гімнастика для очей

Слайд17. Прослухайте пісню «Мелодія добра». Музика і вірші Наталії Май

Слайд18. Сходинками до майстерності

Слайд19-20. Розучуємо пісню «Мелодія добра»

Слайд21. Виконуємо пісню «Мелодія добра»

Слайд22. Поміркуйте над текстом пісні.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд24. Обговоріть із друзями одне з прислів’їв. Зробіть висновок.

Рефлексія

Слайд25. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні