Каталог матеріалів

Урок №21 для 4 класу з інформатики за Н. Морзе - Інструктаж з БЖД. Алгоритми з розгалуженням. Не повне розгалуження. Створення програми «Правила переходу вулиці на світлофорі»

«___»__________ 20___ року

Урок №21. Алгоритми з розгалуженням. Неповне розгалуження. Створення програми «Правила переходу вулиці світлофора»

Очікувані результати: учні знають поняття «алгоритм», «команда», «алгоритм з розгалуженням», «неповне розгалуження»; вміють наводити приклади алгоритмів з розгалуженням; вільно використовують у своєму мовленні ці поняття; вміють створювати алгоритми з розгалуженням (неповним у т. ч.).

Мета: актуалізувати знання учнів про алгоритми; навчити створювати алгоритми з розгалуженням, зокрема з неповним; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проєктор.

Хід уроку

І. Організаційний та мотиваційний етап

  • Привітання з класом
  • Повторення правил техніки безпеки
  • Повідомлення теми і мети уроку
  • Інтелектуальна розминка

На столі лежали 3 цукерки в одній купці. Дві матері, дві дочки та бабуся з внучкою взяли цукерки по одній штучці, і не стало цієї купки. Як це розуміти? Скільки чоловік брали цукерки? (3 чоловік)

IІ. Актуалізація знань учнів

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

ІІІ. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

ІV. Рефлексія й підсумок навчальної діяльності

Слайд 16. Гімнастика для очей.

Слайд 17. Інтерактивне завдання.

Слайд 18. Логічна задачка.

Слайд 19. Підсумок.

Слайд 20.Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні