Каталог матеріалів

Урок №208 для 1 класу з читання за М.С. Вашуленко - Письмо. Правильно вимовляю слова зі звуками [г], [ґ] і записую їх.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку українська мова (навчання грамоти) з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) Підручник: «Буквар. Автори: М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко (2018)»

 

Урок №208. Письмо. Правильно вимовляю слова зі звуками [г], [ґ] і записую їх.

Очікувані результати: учні формують і розвивають навички письма; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, вчаться працювати з підручником та медіапродукцією; вчаться працювати в парах, групах.

Мета:

формування предметних компетентностей:

удосконалити знання про вимову слів зі звуками [г], [ґ]; продовжувати роботу над каліграфією; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати мовлення, спостережливість; виховувати у дітей охайність на письмі;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії, контролювати й оцінювати свої результати; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

  • Організаційний етап
  • Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3.  Психологічна настанова «Самоналаштування».

Слайд 4. Гімнастика для очей.

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 5.  Каліграфічна хвилинка.

Слайд 6. Диктант.

Слайд 7-8.  Робота над шарадами.

Слайд 9.  Робота над сканвордом.

Слайд 10-11.  Робота над загадками.

Слайд 12.  Пальчикова гімнастика. Вправа «Кошик».

  • Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 13.  Робота у зошиті. Каліграфічна хвилинка

Слайд 14-15.  Робота над скоромовкою.

Слайд 16.  Робота у зошиті. Робота над реченнями.

Слайд 17.  Робота у зошиті. Написання слів та речень (с. 9).

Слайд 18.  Фізкультхвилинка

Слайд 19.  Робота у зошиті. Списування з друкованого.

ІV. Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 20. «Щоденні 5» - письмо для себе.

Рефлексія уроку. Дай відповідь на запитання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні