Каталог матеріалів

Урок №20 музичного мистецтва для 6 класу за Л. Кондратовою - Світ у звуках і барвах

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Г. Кондратова»

Урок №20. Світ у звуках і барвах

Сприймання: Фрагменти виступів шансоньє. Лео Ферре: «L’ile Saint-Louis» (Франція). Жак Брель: «La chanson des vieux amants» (Франція), Сальваторе Адамо: «Tombe la neige» (Бельгія), відеофрагменти виступів учасників змагань із бальних танців: латиноамериканська програма.

Виконання: «Сніг» (слова і музика Д. Пташинської)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадайте.

Слайд4. Дізнайтеся більше про характерні ознаки та жанри популярної музики, а також про музичну премію «Ґреммі», скориставшись ґаджетом.

Слайд5-9. Музична вікторина. «Зарубіжні хіти». Послухайте фрагменти пісень лауреатів премії «Ґреммі». Розпізнайте ці твори і назвіть імена виконавців.

Слайд10. Гра «Плейлист»

Слайд11. Слово вчителя

Слайд12. Запам’ятайте.

Слайд13-14. Слово вчителя

Слайд15. Прослухайте: Лео Ферре: «L’ile Saint-Louis» (Франція).

Слайд16. Прослухайте: Жак Брель: «La сhanson des vieux amants» (Франція).

Слайд17. Прослухайте: Сальваторе Адамо: «Tombe la neige» (Бельгія).

Слайд18. Обговоріть.

Слайд19-20. Слово вчителя

Слайд21. Перегляньте: Відеофрагменти виступів учасників змагань із бальних танців: латиноамериканська програма.

Слайд22. Обговоріть.

Слайд23. Об’єднайтесь у пари. Розгляньте світлини. Які танці на них зображено? Що допомогло вам їх розпізнати

Слайд24. Гімнастика для очей

Слайд25. Виконуємо пісню «Сніг» (слова і музика Д. Пташинської). Заспівайте пісню під фонограмний супровід. Покажи руками та мімікою зміст пісні.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд27. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд28. Покажи цеглинкою LEGO з яким настроєм ти завершуєш урок

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні