Каталог матеріалів

Урок №20 для 4 класу з інформатики за О. Андрусич - Інструктаж з БЖД. Порівняння моделей. Створення порівняльної таблиці моделей.

«___»__________ 20___ року

Урок №20. Порівняння моделей. Створення порівняльної таблиці моделей

Очікувані результати: учні знають поняття «модель»; вміють порівнювати різні моделі однакових об’єктів; створювати таблиці в текстовому процесорі, додавати зображення до таблиць.

Мета: актуалізувати знання учнів про модель; навчити порівнювати різні моделі однакових об’єктів; створювати таблиці в текстовому процесорі, додавати зображення до таблиць. Розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проєктор.

Хід уроку

І. Організаційний та мотиваційний етап

  • Привітання з класом

Вже пролунав шкільний дзвінок,

Покликав всіх нас на урок.

Рівненько стали. Все. Вже час,

Роботу починає клас.

За парти всілися зручненько,

Поклали руки всі гарненько.

Готові? Так.

А настрій як? Клас!

Тож успіх всіх чекає нас!

  • Повторення правил техніки безпеки
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні на уроці ми з вами:

  • дослідимо і порівняємо різні моделі одного об’єкта;
  • оформимо у вигляді таблиці результати дослідження;
  • дізнаємося, як вставити зображення в таблицю.
  • Інтелектуальна розминка

IІ. Актуалізація знань учнів

Демонстрація навчальних слайдів.

ІІІ. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил без­пеки та санітарно-гігієнічних норм.

ІV. Рефлексія й підсумок навчальної діяльності

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні